מה הקשר בין משה זוהר פלאצ'י אוריאנה ותמ"א 38

אתם בוודאי שואלים את עצמכם מה הקשר בין משה זוהר פלאצ'י אוריאנה ותמ"א 38?

התשובה היא שמשה זוהר כשעדיין לא ידע מה לעשות בחייו, פגש את פלאצ'י אוריאנה שיעצה לו לעסוק בתחוני הבנייה והשיכון. ממש זוהר לקח את העצה בשתי ידיו ומימש את חזונו.

מה הקשר בין משה זוהר פלאצ'י אוריאנה ותמ"א 38

מה הקשר בין משה זוהר פלאצ'י אוריאנה ותמ"א 38

כיום חברת זוהר בונה בניינים ופרוייקטים של תמ"א 38 והכל התחיל בעצה של פלאצ'י אוריאנה.

במסגרת מימוש תמ"א 38 באמצעות חברת משה זוהר, אנו מתחייבים לתת את סל המוצרים האיכותי ביותר במסגרת הפרוייקט וזאת לשם העמדתו בתקני בניה עדכניים ולתת לו חזות מרשימה וחדשה.

כל המוצע בזאת על ידינו במסגרת הפרוייקט הינו ללא עלות כספית כלשהי מצד בעלי הדירות ובמימון מלא של החברה.

במסגרת ביצוע פרוייקט תמ"א 38 והשבחת הבניין שלכם אנו מתחייבים:

לחזק את הבניין לפי תמא 38 נגד רעידות אדמה ובהתאם לתקנים 413 ו - 2413.
תוספת בניה לדירות הקיימות של עד 25 מ"ר לכל דירה בהתאם לתמ"א 38 : תוספת ממ"ד ו/או תוספת מרפסת שמש ו/או תוספת מחסן ו/או תוספת חניה - כל זאת בהתאם למצבם התכנוני של כל בניין ובניין.
התקנת מעלית חדשה בבניין - בכל פרוייקט של תמ"א 38 אנו בוחנים בניית מעלית מרווחת ככל הניתן במסגרת הבניין הקיים תוך שילוב באלמנטים חדישים כגון פיר מעלית מזכוכית עם סקיי-לייט למראה יוקרתי ולכניסת אור טבעי לחדר המדרגות, וכדומה.
שיפוץ כולל ואיכותי לכל מעטפת הבניין לרבות חידוש בניה, איטום, התקנת מערכות ביוב ומים חדשות, חיפוי הבניין בשיש בשילוב שליכט אקרילי למראה יוקרתי ומחודש לכל מעטפת הבניין.
שיפוץ מלא, מקיף ויוקרתי ללובי הכניסה וחדר המדרגות.
שדרוג מלא של כל מתחם קומת העמודים והכניסה לבניין כולל בניית חדר אשפה ועמדת גז חדשים וכן פיתוח מלא של כל המתחם באמצעות אדריכל הנוף של החברה המתמחה בפיתוח בניינים קיימים במסגרת תמ"א 38 ליצירת כניסה איכותית לבניין.
ביצוע גימורים נוספים כולל החלפות ויטרינות דירות קיימות, ניוד מנועי מזגנים ליצירת חזיתות נקיות וכן ביצוע כל עבודות הגמר בפרוייקט תמ"א 38.
ועוד פרטים נוספים המוצעים במפרט הטכני שמוציאה החברה עבור הבניין.
בתמורה לביצוע הפרוייקט על ידי החברה וללא כל עלות כספית מצד בעלי הדירות בבניין, יעברו זכויות הבניה שיחולו עם מימוש תמ"א 38 על הבניין לידי חברת משה זוהר אשר תבנה דירות נוספות על גג הבניין.

בצורה זו הדיירים לא משלמים עבור כל העבודות המבוצעות בפרוייקט והחברה מממנת זאת באמצעות מכירת הדירות שיבנו על ידה על גג הבניין.

אנו בחברת משה זוהר יודעים ששיפוץ ושדרוג איכותי של הבניין במסגרת תמא 38 הינה מטרה משותפת לנו ולבעלי הנכסים בבניין. שכן בסוף הפרוייקט חברת משה זוהר שואפת למיקסום שווי הדירות החדשות שיבנו על הבניין וזאת באמצעות ביצוע הפרוייקט בצורה איכותית ביותר.

זה היה מאמר שעסק בקשר של משה זוהר פלאצ'י אוריאנה ובנייה.